SZO.cz nabízí:

Výběr neobsahuje žádné položky.

IONIC-CARE TRITON X6 (ionizátor ovzduší)

IMAGE:

Ionizátor vzduchu IONIC CARE TRITON X6 slouží k pročištění a ozdravení znečištěného městského ovzduší. Ionizátory vzduchu a ovzduší marginmarginpomáhají alergikům a astmatikům ke zlepšení kvality života, kvalitnějšímu dýchání a působí antidepresivně. Umělá ionizace vzduchu marginmarginpročisťuje ovzduší od mikročástic pylu a alergenů, odstraňuje mikročástice prachu, hubí bakterie, ale také pomáhá odstranit nepříjemný zápach (cigeretový kouř, zvířecí pachy apod.).

Nabízíme výkonný ionizátor vzduchu IONIC CARE SILVER (stříbrný), ionizátor ovzduší IONIC CARE BLACK (v černé barvě) a ionizátor IONIC CARE PEARL (perleťové barvy), který uspokojí nejpotřebnější pacienty a nejnáročnější zákazníky.

Ionizátory IONIC CARE TRITON X6 znáte z TV (z pořadu Rady ptáka Loskutáka). Výrobky IONIC CARE byly testovány SZÚ Praha (Státní Zdravotní Ústav) a jejich účinnost ověřena laboratorními testy.

V současné době je největší zájem o kombinované přístroje ZVLHČOVAČ VZDUCHU S IONIZÁTOREM. Tato technologie je vysoce účinná, naprosto bezhlučná (přístroj možno používat v ložnici během spánku) a svým provozem nízkonákladová.

Ionizátor vzduchu IONIC-CARE TRITON X6

Získal ocenění PRODUKT ROKU 2015, 2016, 2017, 2018, 2019 a 2020. Je držitelem ocenění SuperZnačka 2021 a SuperZnačka 2022

IMAGE: IMAGE: IMAGE: IMAGE:
IMAGE: IMAGE:

Ionizátory vzduchu IONIC CARE TRITON můžete  v Plzni zakoupit na výdejním místě eshopu SZO.cz v Plzni, Božkovská 38 (kousek nad Hlavním vlakovým nádražím). Zboží Vám rovněž zašleme řádně zabalené Českou poštou NA DOBÍRKU kamkoliv v České Republice.

Na ionizátory IONIC-CARE TRITON poskytujeme plný záruční i pozáruční servis. Chcete poradit s výběrem ionizátorů vzduchu? Kontaktujte nás!

Ionizátory vzduchu IONIC CARE  nabízíme ve třech barevných modifikacích

IONIC-CARE TRITON X6 - video v češtině

Návod k použití čističky IONIC-CARE Triton

Čistička IONIC-CARE TRITON X6 pomáhá v době smogu a alergií