Zdravotnické prostředky

Zdravotnické prostředky jsou přístroje (elektrické či neelektrické), které slouží k udržení stávajícího zdravotního stavu nebo k jeho zlepšení. Pokud hledáte kvalitní zdravotnické prostředky, podívejte se na nabídku našich lékařských a dezinfekčních prostředků.

Lékařské přístroje

Navštivte sekci lékařské přístroje a v naší nabídce naleznete kyslíkové přístroje, redukční ventily, dýchací přístroje, protředky pro domácí oxygenoterapii, elektrické odsávačky, záchranářské brašny, macerátory, EKG, defibrilátory, ambuvaky, tlakoměry, inhalátory, infuzní stojany, otoskopy, laryngoskopy, germicidní lampy a alkohol testy.

Dezinfekce

Podívejte se do sekce dezinfekce a naleznete zde kvalitní dezinfekční prostředky jako jsou plošné dezinfekce, nástrojové dezinfekce, dezinfekce otevřených ran, dezinfekce prádla, dezinfekce odpadů, na ruce, vzduchu, dezinfekční vany a další dezinfekční prostředky. Špičkové francouzské dezinfekce značky STÉRIDINE dovážíme a prodáváme již déle než 12 let.

Zdravotnické prostředky a legislativa

Citace ze stránek Institutu pro testování a certifikaci (ITC): Zdravotnický prostředek lze uvést na trh EU pouze tehdy, byla-li u něho stanoveným způsobem posouzena shoda jeho vlastností s požadavky nařízení vlády č. 336/2004 Sb. v platném znění (směrnice Rady 93/42/EHS) a výsledkem tohoto posouzení bylo zjištění, že zdravotnický prostředek základním požadavkům vyhovuje, je opatřen, až na definované výjimky, označením CE, splňuje další relevantní požadavky (např. informace o jeho použití) a výrobce nebo zplnomocněný zástupce) vydal o tom písemné ES prohlášení o shodě.

 Malý, dobře přenosný oxygenerátor OLIVE MINI
s akumulátorem


Diplom České marketingové společnosti


Garance ochrany spotřebitele


Školení, semináře


Revize, BTK dle zákona 268/2014 Sb.


Výstavy, konference


Generální partner

Česká pošta s.p. je generálním partnerem pro doručování balíků do firem a domácností po celé České republice.

Copyright © 1998 - 2017 KRÁSNÝ - zdravotnická technika s.r.o.